Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

CHŁODNICE OLEJU HYDRAULICZNEGO

Tadeusz Krawczyk 2019-04-01 0 komentarzy
CHŁODNICE OLEJU HYDRAULICZNEGO

By chłodnica skutecznie spełniała dwa swoje najważniejsze zadania w układzie hydraulicznym, czyli optymalizowała temperaturę układu oraz sprawowała się jako skuteczny wymiennik ciepła, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów. W odróżnieniu od samochodów osobowych chłodnice, które dostępne są pod adresem https://e-hydraulika.eu/pol_m_Ciezarowki_Chlodnice-579.html, utrzymują olej i powietrze w takiej temperaturze, która zapewnia możliwość optymalnego wykorzystania ich właściwości.

W praktyce oznacza to, że dzięki obecności chłodnicy w układzie zabezpiecza się pozostałe mechanizmy przed nadmiernym zużyciem i niewłaściwą eksploatacją. Brak odpowiedniej temperatury może prowadzić do takich niepożądanych zjawisk, jak przecieki, utrata smarowności oraz zmniejszenie lepkości oleju, co w konsekwencji staje się przyczyną awarii lub trwałego uszkodzenia.

Proponowane przez HYDROMECH chłodnice przeznaczone są do oleju hydraulicznego i wykorzystują do chłodzenia powietrze. Dzięki temu możliwe jest bezpośrednie odzyskanie ciepła, a całość jest prosta w montażu i wymaga stosunkowo niewielkich nakładów. Uwagę zwracają niewielkie wymiary i wysokie osiągi oraz wydajność. Takie zalety sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do zastosowań hydrauliki mobilnej. Oferta obejmuje wysokiej jakości produkty od renomowanych marek takich jak Presko czy Ira Radiatori. Zaawansowane urządzenia wykonane są przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na odpowiednio wysoką żywotność i gotowość do pracy w najbardziej wymagających warunkach.

Skomentuj wpis