Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

De Dietrich serwis

Robert Szymczak 2021-08-24 0 komentarzy
De Dietrich serwis

Nowoczesne urządzenia grzewcze utrzymują pożądaną temperaturę w przestrzeniach domów mieszkalnych, obiektów usługowych i w miejscach pracy. Zakup energooszczędnego modelu o pierwszorzędnych parametrach użytkowych przekłada się na niższe koszty eksploatacji, bezawaryjną pracę, wygodę użytkowania i skuteczne działanie. Kotły gazowe uznawane są za urządzenia praktycznie bezobsługowe. Wymagają jednak systematycznych przeglądów oraz – jak każdy inny sprzęt z układem mechanicznym – napraw.

Bezpieczną pracę urządzenia po usunięciu awarii gwarantuje wyłącznie firma, której personel ma odpowiednie kompetencje, doświadczenie praktyczne, a także wiedzę  na temat funkcjonowania pieców, ich budowy i rozwiązań konstrukcyjnych. Takim podmiotem jest firma z adresem internetowym tgkserwis.pl. Świadczy ona usługi kompleksowo – prowadzi autoryzowaną sprzedaż, oferuje montaż oraz eliminację usterek. Zapewnia też profesjonalny serwis De Dietrich – gwarancyjny, pogwarancyjny i instalacji. Używa przy tym najwyższej klasy części zamiennych, podzespołów oraz narzędzi. Fachowcy wykonują pracę z najwyższą starannością – uczciwie, z odpowiedzialnością za efekt, pozostawiając po sobie porządek.

Firma sprzedaje też piece renomowanych marek. Wszystkie modele przeszły ścisłą kontrolę jakości i spełniają wymogi zdefiniowane przez UE. Bogaty asortyment pozwala na wybór wariantu o najbardziej odpowiadających parametrach funkcjonalnych i o atrakcyjnym stylu wizualnym. Piece z oferty odznaczają się solidnością konstrukcyjną, niezawodnością, są przyjazne i bezpieczne w obsłudze.  

Skomentuj wpis