Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Do czego służą nici liftingujące?

Aleksandra Olszewska 2020-04-28 0 komentarzy
Do czego służą nici liftingujące?

Wykonane ze specjalnego materiału nici wstrzykuje się pod skórę. Po niedługim czasie naprężają się one, tworząc rusztowanie dla skóry i świetnie zastępując wiązania kolagenowe, które są naturalnym podparciem skóry, ale z czasem stają się słabsze. W ten sposób można dowolnie modelować twarz, nie tylko ją odmładzając, ale też zmieniając jej wygląd w pożądany sposób. Zwykle stosuje się ten zabieg do usuwania podwójnego podbródka. Ma to ogromne znaczenie, gdyż mimo iż na rynku jest wiele metod odmładzania i wyszczuplania, akurat ten defekt bardzo trudno jest zniwelować. Nici są jednym z lepszych sposobów na podniesienie owalu twarzy, ale za ich pomocą można też usuwać tzw. chomiczki, czyli opadające policzki, jak również wszelkie inne oznaki starzenia się skóry.

Na tym nie koniec. W wielu klinikach wykorzystuje się również ten sposób do usuwania zwiotczeń ciała. Za pomocą nici można modelować i ujędrniać dekolt, biust, brzuch, wewnętrzne części ud, a także dłonie. Jest to więc kompleksowy sposób na młody wygląd, w dodatku bezpieczny, skuteczny i mało inwazyjny. Z czasem nici zostają wchłonięte przez organizm i zabieg można ponowić. Jest to znacznie lepsze wyjście niż na przykład klasyczny lifting, wiążący się z operacją i mechanicznym naciągnięciem skóry w celu przywrócenia jej odpowiedniego napięcia.

Zaletą tej metody jest też przystępna cena. Nici liftingujące w gdańskiej klinice prezentującej się na stronie gdanskaklinikaurody.pl nie kosztują dużo, zdecydowanie więc jest to rozwiązanie leżące w zasięgu możliwości wielu osób.

Skomentuj wpis