Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Gdzie na pomoc psychologiczną w Lublinie

Sandra Wróbel 2019-11-12 0 komentarzy
Gdzie na pomoc psychologiczną w Lublinie

Zdrowie psychiczne jest niezwykle ważne dla każdego człowieka. Wpływa ono bowiem na bardzo wiele czynników (rzutuje na codzienne samopoczucie, umiejętność koncentracji i ogólne poczucie szczęścia).

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zauważa potrzebę konsultowania swoich uczuć i emocji z innymi. W momencie, w którym wzbudzają one różnego rodzaju wątpliwości lub obawy, dobrym pomysłem będzie wizyta u specjalisty.

W ośrodku Promień oferowana jest szeroko pojęta pomoc psychologiczna w Lublinie. Jest to miejsce prowadzone przez dwójkę doskonale wykwalifikowanych specjalistów. W swojej ofercie posiadają oni bardzo wiele interesujących propozycji dla osób w każdym wieku. Wśród nich można znaleźć następujące świadczenia:

  • terapia zaburzeń emocjonalnych,
  • terapia lęku i napadów paniki,
  • leczenie depresji i nerwicy,
  • badania osobowości, inteligencji oraz rozwoju dziecka.

Ciekawą propozycją, z jaką wychodzą specjaliści z tego ośrodka, jest oferta skierowana do szkół. Chodzi tu o zajęcia profilaktyczne. W ich trakcie zespoły klasowe, wraz z nauczycielami, mają możliwość bliższego poznania samych siebie. Dowiadują się także, w jaki sposób radzić sobie z bardzo różnymi emocjami, jakie pojawiają się w codziennym życiu. Psychologowie kładą w tym wypadku nacisk na stosowanie tak zwanej psychologii pozytywnej, która to wskazuje młodym ludziom dobre strony życia, budowania relacji i panowania nad swoimi zachowaniami.

Zajęcia tego rodzaju prowadzone są zawsze po wcześniejszej rezerwacji konkretnego terminu.

Skomentuj wpis