Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Jaka jest cena skoków spadochronowych w Szczecinie?

Aleksandra Olszewska 2019-05-25 0 komentarzy
Jaka jest cena skoków spadochronowych w Szczecinie?

Skok spadochronowy to doskonały sposób na przeżycie wyjątkowych emocji. Jeśli lubisz adrenalinę w życiu i nie boisz się wyzwań, musisz doświadczyć tych ekscytujących wrażeń, które towarzyszą swobodnemu opadaniu z wysokości 3000 metrów.

Firma skokzycia.pl oferuje realizację skoków pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy zapewniają całkowite bezpieczeństwo i co za tym idzie – znakomitą rozrywkę. Zespół firmy ma wszelkie niezbędne kwalifikacje, a także niesamowity zapał do spadochroniarstwa. Dzięki temu organizowane przez nich skoki mogą być wyjątkowym przeżyciem. Ponadto możesz liczyć na to, że sprzęt używany do skoków spełnia wysokie standardy techniczne. Zarówno samolot służący do wzniesienia się na odpowiednią wysokość, jak i osprzęt spadochronowy są najnowszej generacji i przechodzą regularne przeglądy techniczne.

Pobyt na lotnisku, z terenu którego odbywają się skoki, rozpoczyna się kilkunastominutowym szkoleniem. Następnie uczestnik skoku i jego instruktor wznoszą się wraz z pilotem na odpowiednią wysokość. Pierwszy etap skoku to swobodny lot z prędkością osiągającą nawet 200 km/h. Na wysokości otwierany jest spadochron i następuje powolne szybowanie w kierunku ziemi. Panoramiczne widoki, które można wtedy zobaczyć, bez wątpienia zapierają dech w piersiach. Skoki spadochronowe w Szczecinie w cenie atrakcyjnej w stosunku do innych ofert z tej okolicy to na pewno mocna strona rekomendowanej firmy. Podczas skoku możesz też skorzystać z opcji realizacji zdjęć oraz filmowania. Dzięki temu zyskasz fantastyczną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Skomentuj wpis