Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Jakie zabiegi wykonuje dentysta z Poznania?

Matylda Ziółkowska 2023-06-18 0 komentarzy
Jakie zabiegi wykonuje dentysta z Poznania?

Wizyta u stomatologa nadal budzi niemałe emocje nawet wśród dorosłych pacjentów. Nic więc dziwnego, że każda osoba przed umówieniem się na konsultacje stomatologiczne stara się dowiedzieć jak najwięcej o wybranym gabinecie. Przydatne są z pewnością opinie rodziny czy znajomych oraz obcych osób dzielących się własnymi doświadczeniami w sieci. Dla pacjentów, wymagających długotrwałego leczenia, istotna powinna być możliwość wykonania wszystkich niezbędnych zabiegów jednym miejscu.

W taki właśnie sposób działa gabinet Dentopolis zlokalizowany niedaleko centrum Poznania. Dentysta świadczy podstawowe usługi stomatologiczne, takie jak m.in. skaling, piaskowanie, fluoryzacja oraz stosowanie wypełnień światłoutwardzalnych. Ponadto w klinice przyjmuje protetyk, chirurg stomatolog, implantolog, endodonta czy periodontolog. Pacjenci mogą również zdecydować się na dodatkowe zabiegi jak wybielanie zębów (metodą nakładkową lub z zastosowaniem lampy Beyond) czy wstawienie implantów typu all on 4 lub all on 6. 

Od czego zależy koszt leczenia zębów?

Każda osoba dorosła powinna zdawać sobie sprawę z tego, że im później zgłosi się na wizytę do stomatologa, tym wyższą cenę zapłaci za wykonywane usługi. Zły stan uzębienia wymaga od dentysty przeprowadzenia wielu, często dosyć skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów. Czasem okazuje się, że zęba nie da się już odratować i jedynym wyjściem jest jego usunięcie oraz wstawienie implantu. To ważne, aby nie zwlekać i skorzystać z pomocy dentystycznej w jak najkrótszym czasie. Na stronie poznańskiego gabinetu można zapoznać się z obowiązującym cennikiem. Podczas pierwszej konsultacji pacjent otrzymuje szczegółowy plan leczenia wraz z szacunkowym kosztorysem. 

Skomentuj wpis