Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Koperty ekologiczne na listy

Maja Jakubowska 2021-07-05 0 komentarzy
Koperty ekologiczne na listy

Odzysk surowców stanowi dziś niedrogą alternatywę dla zakupu nowych komponentów. Choć wymaga wyposażenia produkcji w odpowiednie do potrzeb przetworniki, to taki koszt, biorąc pod uwagę dalsze oszczędności, szybko się zwraca. Jednym z najczęściej obecnie przetwarzanych ponownie składników jest papier. Jego przerób jest także najmniej skomplikowanym procesem odzysku (w porównaniu do recyklingu plastiku czy szkła).

Zakres ponownego zastosowania otrzymanej po namoczeniu papierowej masy jest bardzo szeroki i stale wzrasta. Jak można się domyśleć, najwięcej zyskują przedstawiciele przemysłu papierniczego. Przykładem firmy, która od lat zajmuje się przetwórstwem wspomnianego surowca oraz rozbudowaną produkcją wykonanych z niego elementów, jest Kuvert Polska Sp. z o.o. Sztandarowym rodzajem asortymentu, jaki wspomniany realizator jest w stanie dostarczyć klientowi, są koperty ekologiczne, które można dowolnie modyfikować zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiającego. 

Bardzo chętnie wybieranym towarem są również personalizowane koperty listowe. Pracownicy firmy zachwalają je jako tanią formę reklamy, gdyż powierzchnia takiego elementu może zostać bez problemu zadrukowana z wykorzystaniem znaku graficznego klienta lub po prostu danych kontaktowych jego przedsiębiorstwa. 

Powyższy dostawca z powodzeniem działa nie tylko na rynku polskim. Od lat zajmuje się eksportem poza granice kraju, dostarczając swoje ekologiczne produkty wszędzie tam, gdzie jest na nie zapotrzebowanie. Klienci, zarówno indywidualni jak i biznesowi, doceniają różnorodność asortymentu oraz jego atrakcyjną cenę jednostkową. 

Skomentuj wpis