Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Manometr elektroniczny – gdzie kupić?

Dariusz Laskowski 2023-04-19 0 komentarzy
Manometr elektroniczny – gdzie kupić?

Do poprawnej oceny sprawności instalacji gazowej niezbędny jest dobrej jakości manometr. Urządzenie mierzy wysokość ciśnienia gazu i cieczy. Jest ono powszechnie stosowane w wodociągach, hydraulice, gazownictwie oraz ciepłownictwie. Poza tym modele elektroniczne można wykorzystać w samochodach LPG do kontrolowania poziomu gazu w zbiorniku. Gdzie znaleźć dobrej jakości, profesjonalny sprzęt w dobrej cenie?

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy AFRISO. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowanym asortymentem, który zawiera wysokiej klasy, nowoczesny manometr elektroniczny. Produkt jest niezwykle precyzyjny i nadaje się do pomiaru podciśnienia, nadciśnienia oraz ciśnienia różnicowego i względnego gazów suchych. Urządzenie posiada duży, kolorowy i podświetlany wyświetlacz, co ułatwia odczyt danych. Poza tym istnieje możliwość wyboru jednostek pomiarowych (hPa, mbar, kPa, Pa, mmWs, mmHg, bar, inHg, psi). Kalibracja odbywa się automatycznie. Dodatkowo sprzęt został wyposażony w alarm dźwiękowy, który włączy się w momencie osiągnięcia ustalonej wartości. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że produkt może zostać zintegrowany z innymi urządzeniami (tablet, komputer, smartfon).

Warto zaznaczyć, że firma oferuje innego typu urządzenia, takie jak detektory wycieków, agregaty pompowe do oleju, zawory do instalacji, siłowniki elektryczne, termostaty, regulatory oraz sprzęt sterujący. Warto zapoznać się z całym asortymentem. Na stronie internetowej znajduje się katalog ze wszystkimi dostępnymi produktami. W przypadku osób niezdecydowanych obsługa chętnie pomoże, dobierze odpowiednie artykuły.

Skomentuj wpis