Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu szafy do zabudowy?

Sandra Wróbel 2019-01-29 0 komentarzy
Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu szafy do zabudowy?

Szafy do zabudowy znajdują swoje zastosowanie w praktycznie każdym typie pomieszczeń. Z szafami tego typu można spotkać się w:

  • sypialniach i pokojach dziecięcych,
  • garderobach i bibliotekach,
  • zabudowie poddaszy, wnęk i pod schodami.

Mnogość dostępnych materiałów i podejść konstrukcyjnych powoduje, że łatwo zagubić się w gąszczu katalogów producenckich. Dzięki ofercie ŻAR-KAR, można mieć pewność, że przy najprostszych szafach za tysiąc złotych, a także rozbudowanych systemach kilkadziesiąt razy droższych, pełen profesjonalizm w kontekście wykonania idzie w parze z fachowym doradztwem. Pozwala to na znalezienie idealnej szafy, zarówno dla nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzonego mieszkania.

Wybierając szafę, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na system, w jakim pracuje. Szafy dostępne na stronie zar-kar.com.pl posiadają drzwi w systemie przesuwnym SEVROLL, który jest ceniony, ponieważ łączy w sobie komfort użytkowania i najnowsze trendy wzornicze.

Oprócz systemu równie ważna jest kompozycja materiałów. Rozbudowany katalog firmy obejmuje drzwi z płyt drewnianych, wiórowych, laminowanych, fornirowanych, z maty bambusowej rattanowej, trzcinowej, stali, aluminium, pleksi, lacobel, lacomat, szkła ornamentowego, artystycznego i witrażowego, luster bezpiecznych, weneckich i antycznych.

Obramowanie może być aluminiowe lub stalowe, zaś wnętrze szafy posiadać dodatkowe gadżety, takie jak oświetlenie, czy specjalne kosze na obuwie itp.

Wszystko to, w połączeniu z imponującym systemem logistycznym i wykwalifikowaną kadrą przekłada się na ekspresowe wykonanie i sprawną dostawę bez najmniejszych strat na jakości.

 

Skomentuj wpis