Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Posadzki poliuretanowe do domu - jaki realizator?

Maciej Zawadzki 2022-07-18 0 komentarzy
Posadzki poliuretanowe do domu - jaki realizator?

Można nimi pokryć bezproblemowo podłogi zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i wielkopowierzchniowym domu. Posadzki poliuretanowe cechuje również odporność na wilgoć. Nie sprawia to jednak, że są one przeznaczone tylko do pomieszczeń typu kuchnia czy łazienka. Z powodzeniem sprawdzą się również w salonie czy pokojach mieszkańców. Dzięki gładkiej nawierzchni, w którą nie wnikają zanieczyszczenia, taka żywiczna podłoga jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Nie szkodzą jej nawet silne środki do mycia, mające na celu dezynfekcję posadzki.

Jest to świetna opcja dla osób, które posiadają w domu zwierzęta. Łatwo ją odkurzyć z sierści oraz zetrzeć ślady kocich lub psich łapek. Jednocześnie taka podłoga zapewnia oczekiwaną stabilizację. Chodząc po niej, niełatwo się poślizgnąć i upaść. Bezproblemowo przewodzi ciepło, więc można ją położyć na podłogowy system grzewczy.

Firmą, która podejmuje się wykonania w mieszkaniach i domach jednorodzinnych posadzki z poliuretanu, jest SI-TECH SP. Z O.O. Jej kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą klientów z całego kraju. Propozycja jest również dostępna dla odbiorców biznesowych oraz instytucjonalnych. Realizator może wykonać na zamówienie posadzkę przemysłową o zróżnicowanej grubości i wytrzymałości, także na niektóre substancje żrące. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w różnych typach biznesu, od produkcji artykułów spożywczych po wyroby chemiczne. 

Korzystając z oferty, klient może zamówić także posadzki epoksydowe i betonowe. Kadra zachęca do kontaktu bezpośredniego i przedstawienia swoich oczekiwań. Chętnie doradza najlepsze opcje wyboru, starając się też spełnić wymogi zlecającego, jeśli chodzi o niewygórowaną cenę.

Skomentuj wpis