Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

pożyczka pod zastaw nieruchomości

Lena Dąbrowska 2021-09-25 0 komentarzy
pożyczka pod zastaw nieruchomości

Ogromną zaletą pożyczki pod zastaw domu lub mieszkania jest fakt, że mogą ubiegać się o nią osoby zadłużone, co byłoby niemożliwe w przypadku zwykłego kredytu gotówkowego. Firmą zajmującą się tym właśnie sposobem finansowania jest Balt Credit. To zaufane biuro zrzeszające specjalistów w swojej dziedzinie, którzy zapewniają kompleksową pomoc na wysokim poziomie każdemu klientowi. Pożyczka pod zastaw nieruchomości, jaką udzielają, wiąże się z niewieloma formalnościami, a na dodatek można ją spłacać przez nawet 20 lub 25 lat.

Niejednokrotnie jest oferowana na znacznie lepszych warunkach w porównaniu do innych metod finansowania, a to przez wzgląd na dobre zabezpieczenie, na które składa się nieruchomość posiadana przez klienta. Kwestia ta przekłada się na niskie oprocentowanie, dzięki czemu nie jest on stratny. Wszystko to sprawia, że zdaniem niektórych opisywane rozwiązanie jest bardziej atrakcyjne niż kredyt konsumencki.

Klienci kontaktujący się z tą firmą powinni wziąć ze sobą stosowne dokumenty, na które składają się przede wszystkim akty darowizny, odpisy z ksiąg wieczystych, akty notarialne będące potwierdzeniem zakupu danego obiektu, fotografie nieruchomości czy wypisy z rejestru gruntów. Nie bez znaczenia jest także zaświadczenie o dochodach, dowód osobisty oraz umowa o pracę. Pożyczka pod zastaw przydaje się osobom potrzebującym szybkiego zastrzyku gotówki, którą można przeznaczyć na dowolny cel. To jedna z najtańszych metod na otrzymanie sporych sum w krótkim czasie, sprawdzająca się wśród klientów z brakiem zdolności kredytowej.

Skomentuj wpis