Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Torby papierowe w hurcie

Sonia Jankowska 2019-08-27 0 komentarzy
Torby papierowe w hurcie

Torby papierowe są coraz częściej doceniane przez konsumentów, którzy cenią je za wielozadaniowość oraz wytrzymałość. Są estetyczniejsze od plastikowych reklamówek i niejednokrotnie służą chociażby do przyniesienia lunchu do pracy. Kolejnym atutem papierowych toreb jest fakt, że są bio degradowalne, a dzięki ich stosowaniu społeczeństwo przyczynia się do ochrony środowiska. W szczególności fanatycy ekologii docenią więc takie rozwiązanie.

Tredy o których mowa, na pewno nie umknęły uwagi firm, które dla realizacji swoich celów biznesowych znalazły kolejne, pożyteczne rozwiązanie tej formy opakowania. Papierowe torebki stały się trwałymi nośnikami logo różnych firm.  Dzięki temu, że torby nie niszczą się szybko, długotrwale służą ich właścicielom za atrybut ambasadora marki w przestrzeni publicznej. Aby wyjść na przeciw firmom, którym świadomym tego procesu zależy na tym, aby wypuścić na rynek również swoje logo, producent DomaPak oferuje tanie torby papierowe w hurciew najróżniejszych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach.

Dodatkowym elementem oferty tego producenta jest fakt, iż pomaga w projekcie logo, a także w konsultacji z klientem doradza odnośnie wyboru właściwego wariantu kolorystycznego, jak również w kwestii rozmiarów. Na rynku najczęściej spotyka się białe bądź szare torby, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyprodukować torbę w innym kolorze. Kwestia rozmiaru także jest uzależniona od wizji i potrzeb klienta, który najlepiej wie jak przeznaczenie mają głównie spełniać jego torby poza tym, że będą nośnikiem logo.

Skomentuj wpis