Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Usługi informatyka we Wrocławiu

Klaudia Malinowska 2019-03-04 0 komentarzy
Usługi informatyka we Wrocławiu

Zatrudnienie fachowego informatyka może być dosyć kosztowne, szczególnie w przypadku mniejszych firm. Dlatego na popularności zyskuje outsourcing IT, który ze względu na elastyczną formę i dogodne ceny jest teraz w modzie.

Dobrego informatyka we Wrocławiu usługi są zróżnicowane i dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.  Wybierając opiekę informatyczną świadczoną przez Hadit klient otrzymuje m.in.

  • Pomoc zdalną.  Zaledwie w kilka sekund informatycy mogą nawiązać bezpieczne szyfrowane połączenie z komputerem klienta i udzielić niezbędnego wsparcia.
  •  Bezpieczeństwo firmy.  Specjaliści wykonują systematyczne kopie danych, aktualizują zabezpieczenia systemów oraz analizują logi.
  • Stały monitoring.  Infrastruktura  IT jest na bieżąco monitorowana . Natychmiastowe wykrywanie problemów znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii.
  • System rejestracji zgłoszeń.  Każde zgłoszenie jest rejestrowane, a jego status na bieżąco uaktualniany. Klient zawsze ma możliwość wglądu w rejestr zgłoszeń swojej firmy.
  • Bezpłatny Audyt IT.   W ramach Abonamentu Standard bezpłatnie wykonywany jest pełny audyt środowiska informatycznego.
  •  Aktualną dokumentację .  W ramach umowy prowadzona jest dokumentację informatyczna firmy. Regularnie prowadzona jest ewidencja sprzętu i oprogramowania.

Oferta outsourcingu adresowana jest do wszystkich firm i organizacji, które potrzebują pomocy w zakresie wdrażania i zarządzania infrastrukturą IT.  Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego, niezależnie od tego czy jest mikroprzedsiębiorcą czy wielooddziałową firmą.

Skomentuj wpis