Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Wczasy odchudzające dla wszystkich

Dariusz Laskowski 2019-10-16 0 komentarzy
Wczasy odchudzające dla wszystkich

Podczas wczasów kondycyjnych uczestnicy dowiadują się m.in., czym tak naprawdę jest dieta. Przekonują się, iż nie jest to głodzenie się, lecz zrównoważony sposób odżywiania, który zakłada wyeliminowanie aspektów szkodliwych i wprowadzenie pożądanych. Aspektem szkodliwym może być zbyt duża lub zbyt mała ilość kalorii dostarczanych organizmowi, natomiast aspektem pożądanym jest np. zbilansowanie proporcji białka, tłuszczów oraz węglowodanów.

Po obozie kondycyjnym każdy uczestnik otrzymuje indywidualny plan żywieniowy, którego celem - w zależności od jego potrzeb - jest redukcja wagi bądź też budowa masy mięśniowej. Dodatkowo każdy dostaje profesjonalny plan treningowy, dostosowany do jego potrzeb, celów i możliwości.  

Wczasy odchudzające zakładają sporą dawkę wysiłku fizycznego, który obejmuje m.in. bieganie, rozciąganie, spacery oraz gry zespołowe. Aktywności te pozwalają nie tylko spalić kalorie, ale również dotlenić organizm, poprawić kondycję i podnieść poziom endorfin. Dla niektórych uczestników może to oznaczać znalezienie swojej ulubionej aktywności, a tym samym rozpoczęcie wspaniałej przygody ze sportem.

Efektem każdego turnusu jest mniejsza lub większa utrata wagi przez każdego uczestnika. Duży wpływ ma na to zarówno połączenie diety o odpowiedniej kaloryczności ze sporą dawką ruchu, jak i wzajemna motywacja w grupie ćwiczących. Trenując wspólnie, uczestnicy nie poddają się tak łatwo, dzięki czemu często są w stanie dotrwać do końca treningu.

Każdy obóz odchudzający to również sposób na relaks i oderwanie się od trosk dnia codziennego. Więcej o tego rodzaju wyjazdach można przeczytać pod adresem internetowym bodycamp.pl.

Skomentuj wpis