Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Wysokiej jakości formy wtryskowe wprost od producenta.

Dariusz Laskowski 2020-02-08 0 komentarzy
Wysokiej jakości formy wtryskowe wprost od producenta.

Warto postawić na rozwój własnego parku technologicznego. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz narzędziom można zwiększyć produkcję oraz poszerzyć rynki zbytu. Firma Erna oferuje formy wtryskowe, do których produkcji używane są tylko wysokiej jakości materiały. Dzięki temu wytrzymują one naprawdę duże obciążenia i mogą służyć przez wiele lat.  Proponowane formy pasują do większości popularnych wtryskarek i mogą być zaprojektowane pod indywidualne wymagania. Pozwalają one uzyskać dowolny kształt i rozmiar detali wykonanych z tworzyw sztucznych.

Wysokiej jakości formy wtryskowe producenta możesz otrzymać w bardzo korzystnych cenach. Owszem, tego typu rozwiązania nie należą do najtańszych, ale ważna jest też trwałość wyrobu oraz możliwość jego wielokrotnego wykorzystania. Raz wykonana forma może posłużyć do produkcji ogromnej liczby detali, co przekłada się na stosunkowo niski koszt jednostkowy wytworzonego produktu.

Warto więc postawić na sprawdzoną firmę, która ma duże doświadczenie w branży i oferuje najwyższej jakości rozwiązania. Wszystkie formy wtryskowe wykonywane są na specjalnie do tego celu zaprogramowanych maszynach CNC. Dzięki czemu obróbka jest niezwykle precyzyjna i jednocześnie szybka. Oferowane formy przechodzą kontrolę jakości oraz poddawane są próbnym testom. Po fazie wstępnego przygotowania można je użyć do seryjnej produkcji detali z tworzyw sztucznych.

Ponadto firma oferuje usługę wytwarzania elementów metodą wtrysku. Nowoczesne wtryskarki mogą mieć zamontowane formy powierzone od klienta lub zaprojektowane i wykonane na miejscu.

Skomentuj wpis