Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Zadaszenie tarasu wykonane z aluminium

Mikołaj Krupa 2018-11-28 0 komentarzy
Zadaszenie tarasu wykonane z aluminium

Atrakcyjne zadaszenia tarasów wykonane z aluminium, są ostatnio bardzo modne i są chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem zarówno w domach prywatnych, jak i placówkach użytku publicznego, np. w branży hotelarskiej czy też gastronomicznej. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w ofercie firmy Greenhouse, która świadczy usługi dystrybucji i montażu zadaszeń tarasów, a także usługi montażu i serwisu szklarni oraz oranżerii.

Zanim jednak wybierzemy najlepsze dla nas zadaszenie tarasu z aluminium, warto zapoznać się z bogatą ofertą rekomendowanej firmy, która jest w stanie dostosować rozpiętość zadaszenia do wymagań i potrzeb każdego klienta. Co ważne, pracownicy firmy potrafią również tak dobrać model zadaszenia tarasu, aby doskonale komponował się ze stylistyką i elewacją budynku. W tym celu musimy dobrać odpowiednie rynny i profile aluminiowe, żeby pasowały do całości.

Wchodząc na firmową stronę greenhouse-service.pl, możesz przejrzeć różne modele aluminiowych zadaszeń tarasów, warto zwrócić uwagę, m.in. na:

  • bezpieczne i efektowne zadaszenie poliwęglanowe, model V905
  • niezawodne i niezwykle stabilne zadaszenie z poliwęglanu bądź szklane, model V908
  • piękne zadaszenie ze szkła bądź poliwęglanu, model V910
  • rustykalne zadaszenie w stylu wiktoriańskim, model V918
  • eleganckie i nowoczesne zadaszenie z bezpiecznej szyby hartowanej, model V920
  • efektowne zadaszenie wolnostojące z otwieranymi lamelami, modele V860 i V880.

Wszystkie zaprezentowane konstrukcje zadaszeń można dopasować do konkretnych wymiarów, rozbudować o różne elementy, np. można zainstalować w nich oświetlenie halogenowe czy ledowe, wszystko zależnie od osobistych upodobań klienta.

Skomentuj wpis